Autorka


          Bardzo lubię czytać na blogach tę podstronę i jestem zawiedziona, gdy ktoś jej nie posiada. Poza tym uwielbiam mówić, również o sobie. A jednak napisanie tutaj kilku sensownych zdań przysparza mi niespodziewanie sporych trudności. Jak widać człowiek uczy się samego siebie przez całe życie.              
Mam 24 lata. Skończyłam politechnikę. Jestem mężatką, ortodoksyjną katoliczką, inżynierem budownictwa. Jestem uzależniona od Internetu, telefonu, cukru (szczególnie czekolady) i kilku seriali (Grey’s Anatomy, The Vampire Diaries, The Originals). Uwielbiam Harry’ego Pottera, blogosferę, opowiadania potterowskie, a także matematykę i muzykę. Interesuję się polityką i teologią, jestem słaba w językach obcych, słucham głównie muzyki popularnej, uwielbiam czytać książki i fanfiki. Za dużo gadam, zawsze mam coś do powiedzenia, szczególnie na poważne tematy i często zbyt chętnie wypowiadam na głos swoje niepopularne stanowiska. 


Mój nick pochodzi z połączenia trzech ulubionych postaci Harry'ego Pottera: Snape – oczywiście od Severusa; Ja – od Jamesa Pottera; sy – od Syriusza Blacka. Wybuchowa mieszanka, wiem ;)


Jeśli ktoś chciałby ze mną pogadać, to piszcie śmiało,
chętnie Was poznam, bo kocham ludzi! :)


jasy.snape@gmail.com

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz